- Part No. M1210062AB0A3E20
Description:
M1210062AB0A3E20
POWERSTACK 1-PHASE
AMPERAGE 2100 A
MAX VOLTAGE 600 V
AUX SUPPLY 230 V
Last Value Update: 06/01/2017
M1210062AB0A3E20
Specifications
- Part No. M1210062AB0A3E20
Description:
M1210062AB0A3E20
POWERSTACK 1-PHASE
AMPERAGE 2100 A
MAX VOLTAGE 600 V
AUX SUPPLY 230 V