- Part No. 420KXF56MEFCSN22X20
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.45 kgs
Product Information
Description:
420KXF56MEFCSN22X20
CAPACITOR
56U
420V
20%
SNAP-IN
2 PIN
22MM X 20MM
10MM LEAD SPACING
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 27/08/2021
420KXF56MEFCSN22X20
Specifications
- Part No. 420KXF56MEFCSN22X20
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.45 kgs
Product Information
Description:
420KXF56MEFCSN22X20
CAPACITOR
56U
420V
20%
SNAP-IN
2 PIN
22MM X 20MM
10MM LEAD SPACING