- Part No. M1085071VBUA3E29
Description:
M1085071VBUA3E29
POWERSTACK 1-PHASE
AMPERAGE 850 A
MAX VOLTAGE 690 V
AUX SUPPLY 110 V
INPUT 0-10V DC
BURST FIRING
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/01/2017
M1085071VBUA3E29
Specifications
- Part No. M1085071VBUA3E29
Description:
M1085071VBUA3E29
POWERSTACK 1-PHASE
AMPERAGE 850 A
MAX VOLTAGE 690 V
AUX SUPPLY 110 V